Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Известување до ОИК за гласање на немоќно или болно лице

април 16

ИЗБОРИ ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ НА РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА, 2024 година

Детали

Датум:
април 16
Category:

Детали

Датум:
април 16
Category:
Skip to content