Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Известување на овластените претставници за одржување на ждрепката за утврдување на единствена листа на кандидати

април 12

ИЗБОРИ ЗА ПРАТЕНИЦИ ВО СОБРАНИЕТО НА РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА, 2024 година

Детали

Датум:
април 12
Category:

Детали

Датум:
април 12
Category:
Skip to content