Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Објава на единствената утврдена листа на кандидати и достава до МНР заради јавно објавување на листата

април 14

ИЗБОРИ ЗА ПРАТЕНИЦИ ВО СОБРАНИЕТО НА РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА, 2024 година

Детали

Датум:
април 14
Category:

Детали

Датум:
април 14
Category:
Skip to content