Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Објава на описи на избирачки места

април 7

ИЗБОРИ ЗА ПРАТЕНИЦИ ВО СОБРАНИЕТО НА РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА, 2024 година

Детали

Датум:
април 7
Category:

Детали

Датум:
април 7
Category:
Skip to content