Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Потпишување на заклучениот Избирачки список

април 22

ИЗБОРИ ЗА ПРАТЕНИЦИ ВО СОБРАНИЕТО НА РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА, 2024 година

Детали

Датум:
април 22
Category:

Детали

Датум:
април 22
Category:
Skip to content