Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Известување до ОИК за гласање на лица кои се наоѓаат во куќен притвор

април 20

ИЗБОРИ ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ НА РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА, 2024 година

Детали

Датум:
април 20
Category:

Детали

Датум:
април 20
Category:
Skip to content